İçeriğe geç Altbilgiye atla

Ahşap Dokunuşla Çocuk Gelişiminde Yeni Bir Dönem.

Aya Luna Kids olarak çocukların büyüme yolculuğunda anlamlı izler bırakmak için doğaya uyumlu,  sadelik, işlevsellik ve estetiği birleştiren  ahşap mobilyalar tasarlıyoruz.  Tasarladığımız öğrenme kulesi, gelişim odaklı ahşap tasarımlar ve oyuncaklarımızla çocuklarımızın kaba ve ince motor gelişiminde aktif, özgür ve yaratıcı oyunlar kurmasını sağlıyoruz. Ürünlerimiz, çocuklarımızın kendi hızında öğrenmesine, bağımsızlığını, duyusal becerilerini geliştirmesine ve oyun kurmasına olanak sağlamak için yaşına ve boyutuna dizayn edilmiştir.
Çocuklarımızın ihtiyaç duyduğu güvenliği sağlamak için tasarımdan renk ve malzeme seçimine, kesim ve son işlemlere kadar üretim sürecimizdeki her ayrıntıya hassasiyetle dokunuyoruz.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Vizyonumuz, bebeklerin sağlıklı büyüme süreçlerinde doğayla uyumlu ürünlerle buluşmalarını sağlamaktır. Ahşap malzemelerin sıcaklığı ve doğallığı, bebeklerin zihinsel ve duygusal gelişimini desteklerken aynı zamanda çevreye duyarlı bir yaklaşım sunar. Misyonumuz, ebeveynlere güvenilir ve estetik ürünler sunarak, bebeklerin keşif dolu dünyalarını desteklemektir.

Kalite ve Güven

Aya Luna olarak, ürünlerimizin kalitesine ve güvenilirliğine büyük önem veriyoruz. Ahşap bebek gelişim ürünlerimiz, uzmanlar tarafından incelenmiş ve çocuk sağlığı standartlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Her ürünümüz, bebeklerin güvenli bir ortamda keşif yapmalarını sağlamak üzere özenle üretilmiştir.

Sürdürülebilir Ahşap ve Çevre Duyarlılığı

Aya Luna olarak, sadece bebeklerimizin sağlığına değil, aynı zamanda gezegenimize de önem veriyoruz. Kullandığımız ahşap malzemeler, sürdürülebilir ormancılık yöntemleriyle elde edilmiştir. Bu sayede, doğal kaynakları koruma amacımıza katkıda bulunuyoruz.

Ebeveynlerimiz Aya Luna Kids hakkında ne söylüyor

Aya Luna’dan aldığımız gelişim merdiveniyle çocuğumla harika aktiviteler yapma fırsatımız oldu. Ürünü aynı zamanda banyoda da kullanabiliyoruz. Hem tasarımı çok şık hem de çok işlevsel bir ürün. Teşekkür ederiz.

Pınar AKEL

Aya Luna’dan Montessori masa aldık. Çok fonksiyonlu harika bir ürün. Çocuğum isterse masa olarak kullanabiliyor isterse uyuyabiliyor. Tam anlamıyla bir tasarım harikası! Çocukları bu kadar düşünen inovatif bir marka olduğunuz için teşekkürler.

Nurten Kara,