İçeriğe geç Altbilgiye atla
Başvuruda değerlendirilecek olan kişisel bilgilerinizi lütfen doldurunuz. Kendinize ait görsellerin olduğu sosyal medya hesaplarınızı ve kişisel web sitenizi paylaşmanız değerlendirme açısından önemlidir.

Başvuru Formu

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Adı Soyadı

Sıkça Sorulan Sorular

Onaya göndermeden, paylaşımlarınızı kendi dilinizde istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Takipçilerinizin ne istediğini ve gündemi dikkate alarak paylaşımlarınıza yapacağınıza güveniyoruz.

ayalunakids.com’da satılan tüm ürünlerin linkini ekibimizden talep edebilir, paylaşım yapabilirsiniz.

Linkinize tıklayıp Aya Luna Kids’e gelen kullanıcıların 1 hafta boyunca alışveriş hareketlerini takip ediyor ve alışverişleri sizin linkinize yansıtıyoruz. Bu datayı sizin linkinize yansıtabilmemiz için kritik konu, kullanıcının bu 1 hafta boyunca başka bir UTM’e tıklamamış olması. Başka bir linke tıklandığı durumda kullanıcıyı takip etmeyi bırakıyoruz.

Linklerinizi oluştururken kullandığımız UTM yapısı sayesinde, linklerinizden gelen her hareketi takip edebiliyor, bu sayede linkinizden gelen ciroyu hesaplayabiliyoruz.

Komisyon oranları, paylaştığınız linkin içerisinden alınan tüm ürünler için %15’tir. Paylaştığınız linkteki ürünler dışında, AYA LUNA KİDS’e alınan tüm ürünler için de %15 komisyon alacaksınız.

Onay gelmeden yapılan paylaşım sonuçlarını ölçümleyemeyeceğimiz için, bu paylaşımlardan herhangi bir komisyon alamayacaksınız.

Raporlardan, ayın başından rapor gönderilen tarihe kadar elde edilen ciro, komisyon, en iyi giden kategori bilgilerine, bu bilgilerin paylaşılan link bazlı kırılımına ve en çok sattırılan ürün bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Raporlardan, ayın başından rapor gönderilen tarihe kadar elde edilen ciro, komisyon, en iyi giden kategori bilgilerine, bu bilgilerin paylaşılan link bazlı kırılımına ve en çok sattırılan ürün bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Başvuru formunda bize ileteceğiniz cari üzerinden fatura kesebilmeniz için, her ayın sonunda size kesmeniz gereken tutarı mail olarak iletiyor olacağız. Fatura bize ulaştıktan itibaren, tutarda / bilgilerde herhangi bir sorun olmadığı durumda 15 gün içerisinde ödemeniz gerçekleşecektir.

Şahıs şirketlerinde sicil gazetesi iletilmesi gerekmemektedir.

AYA LUNA KİDS olarak gider pusulası ile ilerleyemiyoruz. Başvuruda bize ileteceğiniz bir şirket üzerinden fatura kesilmesi gerekmektedir.