İçeriğe geç Altbilgiye atla

3,000.00

ASTRO Tabure, COSMO Tırmanma Kemerini tamamlayan çok yönlü bir arkadaştır. Çocuklar için ideal bir iş istasyonu oluşturmanın yanı sıra, baş aşağı çevrildiğinde bir oyun hedefine dönüşür. Evde her odada kullanılabilen soyut tasarımı, yan sehpa, bitki standı veya komodin olarak da kullanılabilir.

10 adet stokta

Açıklama

ASTRO Tabure, COSMO Tırmanma Kemerimiz için çok yönlü bir arkadaştır. Birlikte, 6 ila 11 yaşındaki çocuklar için ideal olan güzel bir iş istasyonu oluştururlar, ancak hepsi bu kadar değil. Baş aşağı çevirdiğinizde top atmak için bir hedefe dönüşür ve çocuğunuzun rutinine heyecan verici bir aktif oyun unsuru ekler. Adını aldığı tırmanma kemeri gibi, ASTRO Tabure de sadece çocuk odası için uygun olmak yerine, zamansız bir mobilya parçası olarak evin her odasını tamamlayacak şekilde tasarlanmıştır. ASTRO’nun soyut kompozisyonu, çocuklar için bir tabure ve hedef olarak çalışmasının yanı sıra, örneğin küçük bir yan sehpa, bitki standı veya komodin olarak kullanılmasına izin verir.

ASTRO, hedef olarak kullanıldığında çocukların el-göz koordinasyonunu geliştirmeye yardımcı olur ve çeşitli kas gelişimini destekler. COSMO Tırmanma Kemeri ile birlikte bir iş istasyonu olarak kullanıldığında, bu ikisi çocuğunuzun ince motor becerilerini, yaratıcılığını ve konsantrasyonunu geliştirmek için harika olan el işi ve çizim gibi aktiviteler için mükemmel bir kurulum oluşturur. Birçok işlevi ve özenle hazırlanmış aerodinamik tasarımıyla ASTRO Tabure, her seferinde yeni amaçlara dönüşen ve uyum sağlayan bir üründür.

ASTRO Tabure, yüksek kaliteli huş kontrplaktan üretilmiştir.

Doğal huş, boyalı bej ve beyaz renklerde mevcuttur.

Ek bilgi

Ağırlık 28 kg
Boyutlar 30 × 30 × 38 m
Ağırlık Sınırı

100 kg

Malzeme

Huş ağacı kontrplak

Garanti

Özel kullanım için iki yıl garanti.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Astro Tabure” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir