İçeriğe geç Altbilgiye atla

5,500.008,500.00

COSMO Tırmanma Kemerimiz, çocukların aktif oyunlarını destekleyerek fiziksel, zihinsel ve duygusal gelişimlerine katkı sağlayan çok yönlü bir çocuk mobilyasıdır. Özenle tasarlanmış ve çocukların keşif dünyasını genişletmek üzere geliştirilmiştir.

Açıklama

COSMO tırmanma kemeri çok fonksiyonlu bir çocuk mobilyasıdır. Aktif oyunu ve kaba motor becerilerinin, koordinasyonun, dengenin ve gücün çeşitli gelişimini desteklemek için tasarlanmıştır. Tırmanma, çocukların yeni şeyler öğrenmeye yönelik doğal ihtiyaçlarını karşılar ve tırmanmayı öğrenmek, fiziksel olarak aktif olmanın ve çocukların özgüvenini geliştirmenin harika bir yoludur.

Belirtildiği gibi, COSMO tırmanmanın ötesinde birçok başka işleve de sahiptir. Sallanan koltuk, oyun kalesi, bebek spor salonu, çocuk masası, oyuncak deposu veya yan sehpa olarak kullanılabilir.
Ters çevrildiğinde COSMO tırmanma kemeri bir salıncak olarak çalışır. Küçük kaşiflerin yolculuk yapması veya rüya gibi bir uyku yuvası olarak kullanılması için mükemmeldir. Bu kullanım için, kemerin salıncak olarak kullanımını daha güvenli ve rahat hale getiren LUNEX minderini almanızı öneririz.

Orijinal kemer pozisyonunda bir tırmanma kemeri olarak çalışmanın yanı sıra, COSMO bir oyun kalesi, bir hedef veya bir bebek spor salonu olarak da kullanılabilir. Bir battaniye ile örtün ve bir oyun kalesine dönüştürmek için altına bir minder (LUNEX gibi) yerleştirin veya bir bebek spor salonuna dönüştürmek için üst basamaklardan birkaçına duyusal uyarıcılar asın. Kemer pozisyonunda COSMO aynı zamanda mükemmel bir kapalı alan futbol kalesi veya çocukların aklına gelebilecek hemen her türlü eğlence ve oyun için kale görevi görür!
Kemerin arka tahtası yukarı bakacak şekilde yan çevrildiğinde tırmanma kemeri bir masa olarak kullanılabilir. Yan masa olarak kullanmak için duvara yaslayın ya da küçük bir tabure ile birleştirerek boyama, el işi ve oyun için bir çocuk aktivite masası olarak kullanın.
Arkalık zemine bakacak şekilde kemeri yan çevirir ve bir duvara (veya başka bir COSMO kemerine) doğru iterseniz, bir oyuncak deposu haline gelir. Büyük pelüş hayvanlar veya yastık ve battaniyeler için harika!

Tırmanma kemerini kullanmak için yaş aralığı 0-9’dur:
0-12 ay bebek spor salonu, rocker veya emekleme ve ayakta durmayı öğrenme için destek olarak kullanabilir
1-5 yaş tırmanma kemeri, sallanan, oyun kalesi, kale vb. olarak kullanabilir.
6-9 yaş masa, sallanan sandalye, oyun kalesi, kale vb. olarak kullanabilir.
Yan sehpa olarak COSMO her yaştan çocuk ve yetişkin için uygundur!
Hem tırmanma kemerini hem de zemini çizik ve izlerden korumak için bir halı kullanılması tavsiye edilir.

COSMO tırmanma kemerinin iskeleti sürdürülebilir kaynaklı huş kontrplaktan, basamakları ise sürdürülebilir kaynaklı kavak ağacından yapılmıştır. LUNEX minder %100 geri dönüştürülmüş kumaştan (%87 geri dönüştürülmüş pamuk ve %13 geri dönüştürülmüş polyester ile yapılmıştır ve %60 geri dönüştürülmüş polyester ve %40 köpük parçacıkları ile doldurulmuştur (tek tek kuş tüyü içerebilir).
Hem tırmanma kemeri hem de minder hakkında daha ayrıntılı bilgi ve ölçüler için “Ek bilgiler” bölümüne göz atın.

COSMO tırmanma kemerinin huş renginin, huş ağacının doğal açık tonunu geliştirmek için şeffaf bir balmumu ile işlendiğini lütfen unutmayın.
LUNEX minderinin şu anda kum rengi seçeneği mevcuttur.
COSMO tırmanma kemerleri Finlandiya’da tasarlanmış ve AB’de üretilmiştir. Patentli özgün tasarım. LUNEX minderleri Finlandiya’da tasarlanmış ve üretilmiştir. Her ikisi de tasarımdan veya sürdürülebilir değerlerden ödün vermeden aktif bir yaşam tarzını desteklemek için tasarlanmıştır.
Sık kullanıldığında hafif bükülmenin tırmanma kemerinin eklemlerini koruduğunu lütfen unutmayın. Tırmanma kemerini kaymaz bir yüzey üzerinde kullanın. Küçük çocuklar tırmanma kemerini yalnızca yetişkin gözetimi altında kullanmalıdır.
LUNEX minder 40°C’de hassas yıkama programında yıkanabilir.
Tırmanma kemerinin montajı ve güvenli kullanımı için ayrıntılı talimatları kullanım kılavuzunda bulabilirsiniz. Buradan indirin!
COSMO tırmanma kemeri iki yıl garantilidir (yarı ticari ve ticari kullanım için bir yıl). Ayrıca, garanti süresi dolduktan sonra bile yedek parça sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.
LUNEX minder iki yıl garantilidir (yarı ticari ve ticari kullanım için bir yıl).

Ek bilgi

Ağırlık 10 kg
Boyutlar 60 × 100 × 54 m
Materyal

Huş Kontrplak

Garanti

Özel kullanım için iki yıl.

Renk

Huş Ağacı, Siyah, Bej

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Cosmo Tırmanma Kemeri” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir