İçeriğe geç Altbilgiye atla

8,500.00

GALAXY Montessori Kitaplık, çocukları kendi öğrenme yolculuklarına teşvik eden çok yönlü bir mobilya. Montessori felsefesinden ilham alarak tasarlanan kitaplık, çocukların kitap keşfi için öne bakan bir rafa sahiptir. Aynı zamanda, çocuk boyutundaki çalışma istasyonu, dikkat, konsantrasyon ve motor becerilerini geliştirmek için ideal aktiviteleri sunar.

10 adet stokta

Açıklama

GALAXY Montessori Kitaplık, oyunun önemini unutmadan çocukları kendi kendine öğrenmeye teşvik eden yeni ve yenilikçi bir çok amaçlı mobilyadır. Çocukların bilgi ve öğrenme arzusunu beslemek ve özerk gelişimlerini desteklemek için tasarlanmıştır.
Montessori felsefesinden esinlenen GALAXY, çocukların en sevdikleri kitapları kolayca keşfetmelerini ve bunlara erişmelerini sağlayan, çocuk seviyesinde, öne bakan bir kitap rafına sahiptir. “Tepenin” diğer tarafında, çocukların dikkat, konsantrasyon ve motor becerilerini geliştiren çeşitli aktiviteleri uygulamak için ideal olan çocuk boyutunda bir çalışma istasyonu bulunmaktadır. Oyunun rolü de çocukların gelişimi için önemli olduğundan, en sevdiğiniz kitabın masal diyarında maceraya atılmak için her zaman tünelden geçebilirsiniz.

GALAXY Montessori Kitaplık, yüksek kaliteli huş kontrplaktan yapılmıştır. Doğal huş ağacı renginde ve beyaza boyanmış olarak mevcuttur.

GALAXY Montessori Kitaplığın montajı ve güvenli kullanımı için ayrıntılı talimatları kullanım kılavuzunda bulabilirsiniz.

Ek bilgi

Ağırlık 30 kg
Boyutlar 110 × 73 × 75 m
Ağırlık sınırı

80 kg

Malzeme

Huş Kontrplak

Garanti

Özel kullanım için iki yıl garanti.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Galaxy Montessori Kitaplık” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir